امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

گروه مترجمین مهر با طراحی وب سایت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه مشتری، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو وب سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی وب سایت در گروه مترجمین مهر می‌توان بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با ساخت سایت در مقایسه با طراحی وب عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده توسط دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما می‌شود.

نرخ طراحی وب سایت در گروه مترجمین مهر به شرح زیر است:
وبلاگ شخصی : ۵۰۰ الی یک میلیون تومان
کسب و کار: ۱٫۵ الی ۳٫۵ میلیون تومان ( در صورت نیاز به درگاه پرداخت ۱۰۰ هزار تومان به هزینه کل اضافه خواهد شد)
فروشگاهی : ۳٫۵ تا ۱۲ میلیون تومان (در صورت نیاز به درگاه پرداخت ۱۰۰ هزار تومان به هزینه کل اضافه خواهد شد)